09.04.2009

Хип-хоп ворожнеча  
Author:

Posted in Загальне | |

« Що таке хип-хоп   |   Хип-хоп танець »

2000-і

В 2002 році британський бітбоксер Alex Tew aka A-Plus заснував найбільше інтерактивне битбоксинг-співтовариство. Цей сайт зіграв найважливішу роль в недавньому відродженні бітбоксинга: він промоутіровал мистецтво в Інтернеті і організував перші Збори Бітбоксеров (Human Beatbox Convention), які відбулися в квітні 2003 р.
Головним на HumanBeatbox.com є наявність форумів, де бітбоксери і небітбоксери діляться думками про мистецтво імітації звуків.

Особливості бітбоксинга Бітбоксинг пов′язаний з мистецтвом створення бітів, ритмів і мелодій за допомогою людського рота. Проте він також може включати спів, вокальний ськретчинг, імітацію роботи з вертушками, звуків духових інструментів, струн і багато інших.

Слова «бітбоксинг», «вокальна перкуссия» і «мультівокальность» (multivocalism) часто використовуються як заміна одне іншого, але це не так: раніше, та і зараз, у різних шкіл бітбоксинга були різна техніка і репертуари ритмів - звідси і різні назви.

Вокальна перкуссия в більшості випадків асоціюється з групами а капела, тоді як «бітбоксинг» і «Human beatbox» - терміни, пов′язані з хип-хопом або іншими міськими музичними стилями.
Мультівокальность - відносно новий термін, введений британцем Killa Kela для позначення колективного використання бітбоксинга, співу, звуковій імітації і взагалі всього музичного, що може робити вокал.

Термінологія Часто можна зустріти такі терміни як beatboxing, vocal percussion і multivocalism, але ці назви використовуються, щоб підкреслити якісь особливості в техніці виконання, ритмі і т.д. Терміни beatbox або human beatbox використовуються, коли говорять про хип-хопе або про інші урбан стилі музики.
Термін «вокальна перкуссия» частіше використовується, якщо є згадка про а-капелли. Про multivocalism згадують, підкреслюючи сумісну імітацію вокалу і звуків музичних інструментів.

Відомі бітбоксери - Biz Markie - Dokaka


Tags: , , , ,

Загальне


Схожі записи